Zpět

Hudební čtvrtky v kavárně U6

Milí návštěvníci, připravili jsme si pro Vás HUDEBNÍ ČTVRTKY, zpěváci budou vystupovat v kavárně Malého světa techniky.

Jako první vystoupí 24.10. fenomenální saxofonista Michal Žáček, který si zahrál v kapelách Richarda Müllera, B-Side Bandu nebo třeba s Vlastou Redlem, zpěvák si zahraje s vynikajícím chorvatským kytaristou a zpěvákem Mário Šeparovičem.  Zahrají své srdcovky (Eric Clapton, Sting, George Harrison, Leonard Cohen, Eagles a spoustu dalších). Večer plný skvělé muziky, židovských fórků a komentů ze života zasloužilých otců.

Poté se 28.11. představí zpěvák, textař a kytarista Thom Artway, patří aktuálně k nejuznávanějším mladým muzikantům české hudební scény. Ve své tvorbě dokonale propojuje moderní zvuk s klasickým písničkářstvím. Jeho skladby jsou podmanivé díky charakteristickému hlasu a jasně rozpoznatelným melodiím. Nyní poprvé v Dolních Vítkovicích a navíc výjimečný sólo koncert.

Jako poslední vystoupí 12.12. mladá česká zpěvačka a herečka Naty, která se nyní vydává na sólovou dráhu po mnoha pěveckých zkušenostech ve sborech a muzikálech. Nečekejte ale žádné pěvecké ořezávátko. Naty má za sebou několik svých hudebních klipů a jeden byl dokonce nominován na prestižní cenu. Mladší publikum Naty zná zejména z video kanálu youtube, kde její videa trhají rekordy ve statisícových zhlédnutích.

Vstupenky zakoupíte na našem e-shopu.